Multi Split sistēmas

Sistēmas gaiss-gaiss nodrošina gan gaisa dzesēšanu, gan sildīšanu

Multi Split gaisa kondicionēšanas sistēma ir ērts un elegants risinājums jūsu mājoklim. Kompakta. Stiprināma pie griestiem vai sienas. 

Multi Split sistēmas

Multi Split sistēmas iekārtas darbības shēma ir analoģiska split sistēmām, taču vienam ārējam blokam šajā gadījumā var pieslēgt vairākus iekšējos blokus.

Daudzās Multi Split sistēmās iespējams kombinēt dažādu tipu iekšējos blokus – sienas bloki, griestu kasetes un tml. Turklāt parasti ir iespēja iekšējos blokus montēt un pieslēgt pakāpeniski, dodot iespēju ieekonomēt līdzekļus.

Ikviens kondicioniera iekšējais bloks ir aprīkots ar tālvadības pulti un var tikt ekspluatēts individuālā gaisa temperatūrā. Galvenā Multi Split sistēmu priekšrocība – ārējo bloku skaita samazināšana, kas ļauj saglabāt ēkas arhitektūras krāšņumu.

Ideāls risinājums
vairākām istabām

Multi Split sistēma nodrošina dzesēšanu un apkuri katrā telpā, uzstādot tikai vienu āra bloku

Izvēlieties sev
piemērotāko veidu!

Dažādas elegantas iekštelpu vienības papildinās jebkuras mājas interjeru

5 Lg multi splits 2

Wi-Fi tālvadības pults ar LG ThinQ™

Pārraugiet un kontrolējiet enerģijas patēriņu efektīvākai enerģijas taupīšanai.
Pārbaudiet temperatūru savā mājā pat tad, kad esat prom. Mobilā tālvadības pults darbojas jebkurā laikā un vietā.

Āra vienības

7 lg Multi splits 4

Iekštelpu vienības

Kaysun Casual

Ar elegantu un vienkāršu dizainu Kaysun Casual ierīces galvenā īpašība ir tās cenas un veiktspējas attiecība. Tajā ir iekļauta visa Kaysun tehnoloģija un pieejama cena.

Kaysun Prodigy PRO

PRODIGY PRO sienas bloks piedāvā revolūciju uzstādīšanas un profilaktiskās apkopes jomā. Prodigy PRO ir nepieciešama tikai 1 skrūve un 1 minūte, lai veiktu ierīces izjaukšanu. A+++/A++ efektivitāte, K-Ion tehnoloģija, elastīga uzstādīšana, vienkārša tīrīšana.

Kaysun Onnix

Tā oriģinālais V formas dizains, tumšā nokrāsa apdare un spoguļa efekta priekšpuse nodrošina šai iekārtai ļoti pievilcīgu, mūsdienīgu izskatu. Ierīce automātiski atveras, kad tā ieslēdzas, lai palielinātu gaisa plūsmu, un aizveras, kad tā izslēdzas, lai atgūtu kompakto izskatu.

Kaysun Sensation

Jaunais SENSATION ir stiprināms pie sienas, īsts interjera dekorēšanas elements. Lieliska efektivitāte A+++/A++, K-Ion tehnoloģija, pielāgots izskats, maksimāls komforts.

Kaysun Double Flow Console

Ar elegantu un vienkāršu dizainu Kaysun Casual ierīces galvenā īpašība ir tās cenas un veiktspējas attiecība. Tajā ir iekļauta visa Kaysun tehnoloģija ar vispieejamāko cenu.

Kaysun Ducts

Kaysun Ducts ierīces piedāvā plašu funkciju klāstu, kas padara tās par vienu no labākajiem produktiem tirgū. Šīs ierīces var viegli uzstādīt nelielās telpās, piemēram, piekaramajos griestos, pateicoties to akumulatora slīpajam stāvoklim.

Kaysun Cassette 600x600

Cassette 600×600 vienības izceļas starp citām ierīcēm, pateicoties elegantajam dizainam. To mazie izmēri ļauj tiem pielāgoties piekaramo griestu instalācijām, un to 360° gaisa plūsma aptver katru telpas stūri, nodrošinot lietotājiem visaugstāko komfortu.

Kaysun komplekts KHHP-BI

KHHP-BI ir Kaysun hibrīdsistēma, kas izmanto gaiss-gaiss sistēmas stabilitāti apvienojumā ar nepārspējamo gaiss-ūdens sistēmas efektivitāti un termisko komfortu. Ar vienu Multisystem R-32 var nodrošināt jebkura veida mājokli ar maksimālu siltuma komforta līmeni visa gada garumā. KHHP-BI atdzesēs jebkuru iekštelpu karstākajos vasaras mēnešos, pateicoties ne vairāk kā trim iekštelpu vienībām, kuru jauda var sasniegt 10,5 kW.

Tāpat šis risinājums nodrošina siltumu aukstākajās ziemās, pateicoties tā hidrauliskajam sienas komplektam, kas var piegādāt karstu ūdeni jebkura veida zemas vai vidējas temperatūras terminālim ar karsto ūdeni. Ja ir nepieciešams ražot karsto ūdeni, KHHP-BI var kombinēt arī ar mūsu tvertnēm un uzkrāt ūdeni līdz 55ºC. Salīdzinot ar parasto aerotermisko sistēmu, KHHP-BI sistēma var būt pieejamāka, jo tā parasti ir ātrāka.

Katra KHHP-BI komplekta sastāvdaļa ir jāpasūta atsevišķi.

Kaysun Outdoor

Āra bloku dizains nodrošina vieglu uzstādīšanu un apkopi. Elektrības kastē ir iekļauts pārbaudes logs galvenajā elektroniskajā panelī, kas nodrošina tiešu piekļuvi no iekārtas ārpuses. Kompresors atrodas tieši pretī elektriskajai kārbai, lai atvieglotu piekļuvi, kad nepieciešams to nomainīt.

Lai iegūtu papildinformāciju par produktu, lūdzu, sazinieties ar mums!

Par mums

SIA “Ultraline” ir viens no lielākajiem gaisa kondicionēšanas iekārtu izplatītājiem Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi gaisa dzesēšanas un apstrādes jomā.

Uzņēmums piedāvā plašu gaisa kondicionieru, gaisa apstrādes iekārtu un siltumsūkņu modeļu klāstu, nodrošinot visu nepieciešamo gaisa apstrādei un klimata kontrolei.

Kontakti

Par mums

SIA “Ultraline” ir viens no lielākajiem gaisa kondicionēšanas iekārtu izplatītājiem Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi gaisa dzesēšanas un apstrādes jomā.

Uzņēmums piedāvā plašu gaisa kondicionieru, gaisa apstrādes iekārtu un siltumsūkņu modeļu klāstu, nodrošinot visu nepieciešamo gaisa apstrādei un klimata kontrolei.

Kontakti