VRF

VRF sistēma samazina efektivitātes zudumus un nodrošina ilgtspējīgas enerģijas ieguvumus

LG un Kaysun VRF risinājumi piedāvā izmaksu efektivitāti un vienkāršu uzstādīšanu, tāpēc tiek uzskatīti par vieniem no daudzpusīgākajām un jaudīgākajām gaisa kondicionēšanas sistēmām

Multizonas VRF kondicionēšanas sistēmas

Attālums starp ārējo un iekšējo bloku var sasniegt pat 200 m, savukārt atšķirība augstuma ziņā var būt pat līdz 110 m, un kopējais trases garums var būt 1 km. Ārējos blokus iespējams montēt, kur vien vēlaties – uz sienas, jumta, ēkas pagrabā un ārpus tās. Tāpat ārējos blokus var apvienot vienā sistēmā un pieslēgt ēkas vadības sistēmai.

Izmantojot vairāku zonu vadību jūs varat precīzi pārvaldīt klimatu dažādos stāvos un telpās. Kustības sensoru klātbūtne novirza gaisu, lai radītu ideālu gaisa plūsmu, savukārt aukstumaģenta temperatūras regulēšanas funkcija novērš aukstas gaisa strāvas. Pateicoties īpaši klusām tehnoloģijām VRV darbojas tik klusu, ka jūs pat aizmirsīsiet par tā klātbūtni.

Vienam ārējam blokam iespējams pieslēgt līdz pat 35 iekšējos blokus, sistēmas kontrole iespējama attālināti ar telefona, planšetes vai personālā datora palīdzību.

Kaysun Mini Amazon

Iekārtas, kurām uzstādīšanai nepieciešams maz vietas un kuras nevar apvienot; ar pilnu līdzstrāvas invertoru. Pieejams vienfāzes vai trīsfāžu barošanas avotam un ar jaudu līdz 18 iekštelpu vienībām.

Kaysun Amazon III

Amazon Unitario Front Discharge klāstam ir nekombinējamas ārējās VRF vienības ar jaudu no 20 līdz 45 kW. Šo iekārtu lielā priekšrocība ir iespēja uzstādīt lielākas jaudas iekārtas slēgtās telpās.

mini-amazon-ii_2

Kaysun Amazon Unitario

Nekombinējamas āra vienības ar visām s6 vienības priekšrocībām individuālā formātā. Jauda līdz 90 kW vienā modulī, kas ietver visus Kaysun tehnoloģiskos sasniegumus.

Kaysun Amazon V

Jaunās Amazon V Full DC Inverter āra vienības ir izstrādātas, lai sasniegtu augstu efektivitāti un palielinātu enerģijas taupīšanu. To galvenie atribūti ir liela uzticamība, augsta pielāgošanās spēja, gudra vadība un iespaidīgas jaudas.

Kaysun Amazon W

Ūdens kondensēta VRF modulārā sistēma Ļoti kompakta, efektīva iekārta, kas nodrošina dzesēšanas jaudu līdz 100,5 kW.
AMAZON-III-W-GRANDE-

Kaysun Amazon IV HR

Jaunais siltuma rekuperācijas bloks (3-caurules) ļauj vienlaikus ražot aukstumu un siltumu papildus karstajam ūdenim (līdz 80 °C). Pateicoties progresīvajām tehnoloģijām, saskaņā ar sertificētiem EUROVENT datiem SEER var sasniegt līdz pat 7,7, ierindojot tos kā līderus starp šāda veida vienībām.
LG-Business-Solutions 300

Multi V 5

LG MULTI V 5 ir integrēts risinājums, kas apvieno progresīvas tehnoloģijas daudzstāvu ēkām. Tas nodrošina maksimālu energoefektivitāti, vienlaikus samazinot ekspluatācijas izmaksas, un tā Dual Sensing Control uztver mitrumu un temperatūru.

Multi V 5 līdzās iekštelpu iekārtai ar jaudīgu gaisa attīrīšanu un efektīvu ventilāciju ļauj jums un jūsu ēkai elpot tīru un svaigu gaisu gluži kā mežā.

LG-Business-Solutions 300

Multi V S

Multi V S ir kompakta, jaudīga VRF sistēma, kas piedāvā risinājumus rezidencēm, maziem un lieliem birojiem, kas nodrošina augstu veiktspēju ar zemām ekspluatācijas izmaksām.

LG-Business-Solutions 300

Multi V M

Multi V M ir modulāra tipa VRF risinājums, kas nodrošina elastīgu uzstādīšanu, vienkāršu apkopi un estētisku interjeru telpai. Sadalīto moduļu ļoti efektīvā sistēma ietaupa gan enerģiju, gan vietu. Iespējams pieslēgt līdz pat 10 daļām.

LG-Business-Solutions 300

MULTI V Water

LG Multi V Water ir mūsdienīga, ļoti efektīva ūdens avota sistēma ērtai uzstādīšanai, kas ir pieejama kompaktā izmērā. LG radīs revolūciju jūsu uzņēmējdarbības veikšanā.

Multi V Water

Lai iegūtu papildinformāciju par produktu, lūdzu, sazinieties ar mums!

Par mums

SIA “Ultraline” ir viens no lielākajiem gaisa kondicionēšanas iekārtu izplatītājiem Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi gaisa dzesēšanas un apstrādes jomā.

Uzņēmums piedāvā plašu gaisa kondicionieru, gaisa apstrādes iekārtu un siltumsūkņu modeļu klāstu, nodrošinot visu nepieciešamo gaisa apstrādei un klimata kontrolei.

Kontakti

Par mums

SIA “Ultraline” ir viens no lielākajiem gaisa kondicionēšanas iekārtu izplatītājiem Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi gaisa dzesēšanas un apstrādes jomā.

Uzņēmums piedāvā plašu gaisa kondicionieru, gaisa apstrādes iekārtu un siltumsūkņu modeļu klāstu, nodrošinot visu nepieciešamo gaisa apstrādei un klimata kontrolei.

Kontakti