Mājokļa apkure ar siltumsūkni

Viens no ekonomiskākajiem, efektīvākajiem un vienlaikus videi draudzīgākajiem apkures veidiem ir siltumsūknis

Ēku apsildei un ūdens uzsildīšanai tas izmanto apkārtējās vides gaisu, lai nodrošinātu apkuri un karsto ūdeni, izmantojot tikai 25% elektrības 

A+++ energoefektivitāte ar siltumsūkni

Siltumsūkni var izmantot gan kā pamata apsildes veidu, gan pievienot un apvienot jau esošās apkures sistēmas.
Vasarā siltumsūknis var darboties kā kondicionieris ar dzesēšanas funkciju, nodrošinot komfortu visu cauru gadu.

Gaisa-ūdens siltumsūknis var tikt pievienots esošai apkures sistēmai – siltajām grīdām vai radiatoriem, kā arī sanitārā ūdens uzsildīšanai līdz pat 80° C.

Tas ir piemērots jebkuram īpašumam un renovācijai. Ātri montējams ar minimālu materiālu izlietojamu.

apkure a++
LG-Business-Solutions 300

LG Siltumsūknis THERMA V R32

Apkures risinājums, kas piedāvā visaugstāko apkures efektivitāti ar R32 aukstumnesēju, nodrošinot uzticamu un jaudīgu apkuri iekštelpām.

Siltums, ko āra iekārta rada siltuma apmaiņā ar ārējo gaisu, tiek pārnests uz karstā ūdens tvertni, lai nodrošinātu apkuri un karsto ūdeni. Tas var darboties pat ļoti aukstā laikā, piemēram, -25°C. Turklāt tas var uzsildīt līdz 65°C karsto ūdeni.

Jaunais kompresors uzlaboja ritināšanas kustību, palielinot kopējo efektivitāti un uzticamību. Turklāt kompresora darbības diapazoni darbojas no 10 Hz līdz 135 Hz.

Videi draudzīgs aukstumnesējs, kura globālās sasilšanas potenciāls ir par 675,70% zemāks nekā R410A. Ar R32 aukstumnesēju THERMA V R32 Monobloc ir ļoti energoefektīvs kā zaļās apkures risinājums.

Intuitīvais lietotāja interfeiss nodrošina ātru un ērtu lietošanu ar pieskārienu, un lietotāji var iestatīt grafikus, pamatojoties uz viņu dzīvesveidu. Turklāt ikdienas vai ikmēneša enerģijas patēriņa uzraudzība ļauj efektīvi pārvaldīt izdevumus.

Sastāv no 3 galvenajām sastāvdaļām: plākšņu siltummainis, A klases ūdens pumpis un izplešanās tvertne.

Tālvadības pults var saglabāt līdz 50 vēstures vienumiem, kas ļauj viegli noteikt darbības traucējumu cēloni vai defektus, izmantojot vēstures datus un tūlītējus risinājumus.

LG-Business-Solutions 300

LG karstā ūdens boileris

Efektīvs ūdens sildītāja risinājums ar viedo vadību. Arvien vairāk uzsvaru liekot uz ekoloģiskiem enerģijas risinājumiem, LG siltumsūknis 75% enerģijas iegūst no ārējā gaisa. Šis atjaunojamais enerģijas avots pārvērš zemu temperatūru augstā temperatūrā, izmantojot divus siltummaiņus, kondensatoru un iztvaicētāju.

Izmantojot BLDC motoru un DUAL invertora kompresoru, troksnis tiek samazināts līdz 53 dBA (skaņas jauda).

LG ekskluzīvais dizains un greznā sudraba krāsa padara to par lielisku interjera sastāvdaļu.

lg apkure

Gudrā attālinātā vadība ar LG ThinQ™

Jaunākie modeļi piedāvā jau iebūvētu Wi-Fi, tādējādi, izmantojot aplikāciju ThinQ
ierīci jūs varēsiet vadīt no telefona, neatrodoties pat mājās.

Kaysun siltumsūknis AQUANTIA

Aquantia — trīs dažādi komplekti, kas nodrošina telpu apkuri, dzesēšanu un karsto ūdeni jūsu mājām. Reversīvais siltumsūknis ir sistēma, kas iegūst atjaunojamo enerģiju no āra gaisa, lai uzsildītu vai atdzesētu jūsu māju. Tā ir visefektīvākā tehnoloģija, kas spēj saražot vairāk siltumenerģijas nekā patērē elektroenerģiju. Aquantia ir ne tikai videi draudzīgāka un energoefektīvāka nekā apkures katli, bet arī var aizstāt citas sistēmas vai strādāt kopā ar tām.

KHPIS-BI PRO sistēmas iekšējais bloks ar izmēriem 600×600 var tikt iebūvēts mēbelēs vannas istabās, virtuvēs un, protams, noliktavas telpās.

Sistēmas KHPIS-BI PRO iekštelpu blokā ir iebūvēta nerūsējošā tērauda karstā ūdens tvertne, un tā ir lieliski izolēta, pateicoties 4,5 cm polimēru slānim.

Sistēma automātiski pielāgojas ārējai temperatūrai un enerģijas pieprasījumam jūsu mājās, piedāvājot vislabāko iespējamo rezultātu.

Jaunais USB ports ļauj ierīci konfigurēt dažu sekunžu laikā, kā arī veikt diagnostikas darbus, lai samazinātu palaišanai vai apkopei nepieciešamo laiku.

Kaysun siltumsūknis AQUANTIA KHPIS-BI PRO

KHPIS-BI PRO ir kompaktas iekštelpu vienības, kas aizņem minimālu vietu, neatsakoties no gaisa/ūdens siltumsūkņa komforta un enerģijas taupīšanas.

Kaysun siltumsūknis AQUANTIA KHPMS-BI PRO

KHPMS-BI PRO ir vairāk modulārs risinājums, jo tas sastāv no 2 ierīcēm (āra un iekštelpu) un karstā ūdens tvertnes (pēc izvēles). Tas ir ideāli piemērots parasto sienas katlu nomaiņai. Risinājumu var vadīt arī, izmantojot Kaysun mobilo lietotni. Abi komplekti ir ideāls risinājums instalācijām, kur nepieciešams pārvarēt lielu attālumu starp āra un iekštelpu blokiem.

Kaysun siltumsūknis AQUANTIA KHPS-MO PRO

KHPS-MO PRO ir kompaktākais risinājums šajā klāstā, jo tajā ir tikai viena āra iekārta, tālvadības pults un karstā ūdens tvertne (pēc izvēles). Tas ir vispiemērotākais risinājums iekārtām, kur starp āra bloku un karstā ūdens tvertni ir ne vairāk kā 5-6 m. KHPS-MO PRO var vadīt, izmantojot Kaysun mobilo lietotni.

Kaysun siltumsūknis AQUANTIA KHPS-MO PRO HP

Šis ir KHPS-MO PRO augstas jaudas diapazons, kas sasniedz pat 30 kW. Abi diapazoni var sasniegt attiecīgi 96 un 180 kW, ja tie ir uzstādīti kaskādē, bez papildu vadības ierīcēm!
monobloc-PRO-HP

Kaysun siltumsūknis AQUANTIA KHHP-BI

KHHP-BI ir Kaysun hibrīda risinājums, kas izmanto tiešās izplešanās sistēmas tūlītēju un stabilitāti apvienojumā ar gaisa/ūdens sistēmas nesalīdzināmo efektivitāti un termisko komfortu. Ar vienu āra bloku no R-32 multisistēmu klāsta ir iespējams nodrošināt jebkura veida mājas ar lielāku siltuma komfortu visa gada garumā.Katra KHHP-BI komplekta sastāvdaļa ir jāpasūta atsevišķi. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu papildu informāciju.

Siltumsūknis COMPAK

Šī kompaktā iekārta, kas aprīkota ar iztvaicētāju, kondensatoru un iebūvētu tvertni, ir izvēles risinājums, kas jāapsver karstā ūdens sagatavošanai. Šo opciju ir viegli integrēt daudzās telpās, jo tā novērš nepieciešamību pēc daudzām vienībām – viss ir iebūvēts vienā blokā.
Šīs iekārtas kondensators ir uzbūvēts ap ūdens tvertni, neļaujot aukstumaģentam un karstajam ūdenim nonākt tiešā saskarē.

Lai iegūtu papildinformāciju par produktu, lūdzu, sazinieties ar mums!

Par mums

SIA “Ultraline” ir viens no lielākajiem gaisa kondicionēšanas iekārtu izplatītājiem Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi gaisa dzesēšanas un apstrādes jomā.

Uzņēmums piedāvā plašu gaisa kondicionieru, gaisa apstrādes iekārtu un siltumsūkņu modeļu klāstu, nodrošinot visu nepieciešamo gaisa apstrādei un klimata kontrolei.

Kontakti

Par mums

SIA “Ultraline” ir viens no lielākajiem gaisa kondicionēšanas iekārtu izplatītājiem Latvijā ar vairāk kā 10 gadu pieredzi gaisa dzesēšanas un apstrādes jomā.

Uzņēmums piedāvā plašu gaisa kondicionieru, gaisa apstrādes iekārtu un siltumsūkņu modeļu klāstu, nodrošinot visu nepieciešamo gaisa apstrādei un klimata kontrolei.

Kontakti