Oficiālais LG gaisa kondicionieru dīleris Latvijā

GAISA AIZKARI

Frico piedāvā plašu produktu klāstu, kas ļaus padarīt iekštelpu klimatu daudz komfortablāku. Ņemot vērā pašreizējo elektroenerģijas cenu kāpumu, izmaksas par apkuri bieži vien ir ļoti augstas. Frico piedāvā produktus un energoefektīvas apkures sistēmas, kas kalpos jūsu komfortam. Tāpat svarīga ir enerģijas zudumu novēršana un siltuma optimāla izmantošana. Gaisa aizkari durvju ailēs, infrasarkano staru sildītāji vai griestu ventilatori priekš telpām ar augstiem griestiem ir tikai daži piemēri produktiem, kas ļaus efektīvi ietaupīt elektroenerģiju.

Gaisa aizkari

 

Gaisa aizkari palīdz saglabāt siltumu iekšpusē, ar neredzamu gaisa aizkaru nodalot dažādas klimata zonas. Tie var būt vēl efektīvāki, ja tos lieto kondicionētās vai vēsās noliktavu telpās. Thermozone tehnoloģija ar precīzi pielāgoto gaisa plūsmas ātrumu nodrošina vienmērīgu temperatūras noturību. Frico gaisa aizkari sniedz lielu enerģijas ietaupījumu un komfortablu iekštelpu klimatu, neatkarīgi no tā, vai vēlaties noturēt silto vai auksto gaisu.

Infrasarkanie sildītāji

 

Efektīvi sildītāji

Infrasarkanie sildītāji siltumu izstaro, tiklīdz tā stari sasniedz virsmu, tā neradot enerģijas zudumus. Tad siltums tiek izplatīts pa visu telpu un sniedz tūlītēju siltumu.

 

Noteiktu zonu apsilde

Izmantojot starojuma apkures sistēmu, vienas telpas dažādās zonās ir iespējams uzturēt atšķirīgu temperatūru. Tādējādi ir iespējams taupīt enerģiju, vienlaikus vairojot komfortu. Tāpat starojuma apkures sistēma ļauj izstaroto siltumu dabiski aizvirzīt uz to telpas daļu, kur tas ir nepieciešams, kas nozīmē, ka tādas vēsās virsmas kā, piemēram, logi, piesaistīs šo izstaroto siltumu.

 

Diskrēta apkure

Infrasarkanie sildītāji silda telpu nemanāmi – tos neredz un nedzird. Tiem ir diskrēts dizains, kas pielāgojas ikvienai videi un apkure nerada gaisa plūsmas telpā. To var uzstādīt pie griestiem, tādējādi atstājot sienas neskartas.

Siltā gaisa pūtēji

 

Īpaši klusi

Viens no būtiskākajiem brīžiem Frico produktu radīšanā ir klusu siltā gaisa pūtēju konstruēšana. Uzņēmuma rūpnīcā Skinnskattebergā, Zviedrijā, jūs atradīsiet vienu no vissarežģītākajām gaisa un skaņas laboratorijām Eiropā.

 

Liela jauda, mazs ieguldījums

Salīdzinājumā ar citām apkures sistēmām, izmaksas par siltajiem gaisa pūtējiem ir zemas. Frico siltā gaisa pūtēji par savu pieejamo cenu sniedz ļoti lielu jaudu.

 

Kompakts un izturīgs

Frico sildītāji ir kompakti un viegli. Tādēļ tos ir viegli pārvadāt un uzstādīt pie sienas. Tajā pašā laikā sildītāji ir ļoti izturīgi un spēj pārciest agresīvu pārkraušanu. Tāpat tiem ir ilgs kalpošanas mūžs.

 

Apkure un ventilācija

Lielākā siltā gaisa pūtēja priekšrocība ir tāda, ka ar to iespējams apvienot apkuri un ventilāciju. Stacionārie sildītāji nodrošina efektīvu apsildi un ventilāciju, sajaucot jau ventilēto gaisu ar svaigu gaisu.

Griestu ventilatori

 

Plaši pielietojami

Griestu ventilatori galvenokārt tiek izmantoti, lai izlīdzinātu temperatūru telpās ar augstiem griestiem, piemēram, ražošanas un noliktavu telpās, sporta zālēs un veikalos. Tam ir pieejami dažādi režīmi un vairāku izmēru asmeņi, kas ļauj to pielāgot gandrīz jebkurām telpām.

 

Komforts

Siltais gaiss ir vieglāks par auksto, tādēļ tas ceļas augšā. Ēkas ar augstiem griestiem šis siltais gaiss pie griestiem veido ko līdzīgu siltā gaisa spilvenam. Griestu ventilators šo silto gaisu lēnām spiež uz leju, tādējādi siltumu izplatot pa visu telpu, neradot caurvēju. Gaisa ventilators spēj rotēt abos virzienos, tādējādi tas ir uzstādāms arī ēkās ar zemākiem griestiem.

 

Ekspluatācija un ekonomija

Griestu ventilators spiež silto gaisu prom no griestiem, tādējādi pazeminot temperatūru telpas augšpusē. Šādi tiek samazināti arīdzan siltuma zudumi caur ēkas sienām un griestiem, kas savukārt ļauj samazināt apkures izmaksas par 30%.

Griestu ventilatori ir ļoti augstas kvalitātes, tiem nav nepieciešama apkope un tiem ir ilgstošs kalpošanas laiks, tādēļ tie atmaksājas ļoti īsā laika periodā – bieži vien ātrāk kā gada laikā.

 

Dizains

Industriālajam griestu ventilatoram ir funkcionāls dizains un tas ir baltā krāsā, kas ļauj tam pieskaņoties lielākajai daļai telpu. Tā zemais trokšņu līmenis padara to vēl diskrētāku.